Forum Największe i najlepsze forum o kanarkach w Polsce! - www.kanarek.fora.pl Strona Główna

Chore nóźki kanarka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe i najlepsze forum o kanarkach w Polsce! - www.kanarek.fora.pl Strona Główna -> Choroby / Stacja diagnostyczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elkuc




Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wałbrzych
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 15:16, 14 Wrz 2017    Temat postu: Chore nóźki kanarka

Witam. Od jakiegoś czasu mój kanarek prostować paluszki, teraz nie moźe stawiać na nóżkach. Cały czas leży N brzuszku i ciężko oddycha. Byłam z nim kilka razy u weterynarza, ale żadne maści i leki nie pomagają. Nóżki zrobiły się czerwone i opuchnięte. Nie wiem już co robić. Szkoda mi ptaszka, bo widzę, jak się męczy a nie potrafię mu pomóc. Bardzo proszę o sugestię na maila: [link widoczny dla zalogowanych] Crying or Very sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tatanka
Przyjaciel forum



Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 1004
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 34 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowa Ruda

PostWysłany: Czw 21:08, 14 Wrz 2017    Temat postu:

jak możesz to zadzwoń 514141036

Tatanka, prośba do Ciebie- czy możesz odpowiadać w temacie a nie podawać link do forum LeeOne'a, albo dawać numer do siebie? Trochę to zachowanie jest niestosowne.
Chiara


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Chiara
Administrator



Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 2837
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 43 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 22:42, 16 Wrz 2017    Temat postu:

elkuc, przykro mi to pisać w tak ciężkim dla Ciebie momencie, ale nie wysyłamy sugestii na maila. Forum jest po to, żeby to w tym miejscu toczyły się rozmowy.
W jakim wieku jest kanarek? Czy on cały czas leży? Nie wyobrażam sobie tego mówiąc szczerze... Opuchnięte nóżki mogą wskazywać na problemy z krążeniem albo chorobę samych nóżek, przez co ptak leży...


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Chiara dnia Sob 22:45, 16 Wrz 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
elkuc




Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wałbrzych
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 10:58, 12 Lut 2018    Temat postu:

Mój kanarek pożegnał się ze mną. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . Wielki ból po stracie, tym bardziej, jak widziałam, że się męczy i cierpi. Już nie cierpi, ale ból pozostał. Sad Sad Sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe i najlepsze forum o kanarkach w Polsce! - www.kanarek.fora.pl Strona Główna -> Choroby / Stacja diagnostyczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group, modified by MAR
Inheritance free theme by spleen & Programosy

Regulamin