Forum Największe i najlepsze forum o kanarkach w Polsce! - www.kanarek.fora.pl Strona Główna

Polecani weterynarze-Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe i najlepsze forum o kanarkach w Polsce! - www.kanarek.fora.pl Strona Główna -> Choroby / Weterynarze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chiara
Administrator



Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 2837
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 43 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 15:48, 21 Mar 2013    Temat postu: Polecani weterynarze-Warszawa

Jako że wiele osób pisze z poważnymi problemami swoich podopiecznych, chciałabym dać Wam namiar na najlepszego chyba w Polsce specjalistę-weterynarza, o specjalności leczenia chorób ptasich. Pan Andrzej Kruszewicz, bo o Nim mowa, wydał kilka świetnych książek o ptakach, ponadto jest Dyrektorem w-wskiego zoo i prowadzi Ptasi Azyl przy zoo- oprócz tego ma jescze czas na przyjmowanie w klinice weterynaryjnej. Osobom, które chcą fachowej porady dla swoich ptaków podaję link do kliniki w której min przyjmuje Pan A.Kruszewicz.
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Chiara dnia Nie 21:58, 02 Lut 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
akte
Żółtodziób



Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 40
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 19:53, 11 Lis 2013    Temat postu:

W Warszawie mogę polecić gabinet Kajman i lek. wet. Monikę Toborek jest to specjalista od zwierząt egzotycznych.
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
gosiakb4




Dołączył: 01 Sie 2022
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 18:06, 01 Sie 2022    Temat postu:

A ja nie polecam gabinetu Kajman. Kilka lat temu wykończył mi tam kanarka który miał sternostomatoza i zamiast podać ivomec to weterynarz leczył go jakimś środkiem na gołębie i ptak się udusił.
Może macie jakieś aktualne adresy sprawdzonych wetów. Mój do którego chodzę na ul. Kosiarzy 14 ostatnio jakoś nie daje rady z moim glosterem.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez gosiakb4 dnia Pon 18:18, 01 Sie 2022, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe i najlepsze forum o kanarkach w Polsce! - www.kanarek.fora.pl Strona Główna -> Choroby / Weterynarze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group, modified by MAR
Inheritance free theme by spleen & Programosy

Regulamin