Forum Największe i najlepsze forum o kanarkach w Polsce! - www.kanarek.fora.pl Strona Główna

Prosze o pomoc mój kanarek zdechł co będzie z samcem ???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe i najlepsze forum o kanarkach w Polsce! - www.kanarek.fora.pl Strona Główna -> Rozmnażanie / Jaja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnQ0305




Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 19:14, 23 Lis 2015    Temat postu: Prosze o pomoc mój kanarek zdechł co będzie z samcem ???

Witam , 30 kwietnia tego roku kupiłam samiczkę kanarka która po miesiącu zaczęła składać jajka. Pani ze sklepu w którym ją kupiłam powiedziała że składa jaja ponieważ chce samca żeby założyć rodzinę wiec pod koniec sierpnia kupiłam również samca . Ponad 2 tygodnie temu samiczka złożyła jajka i wysiadywała je do dnia dzisiejszego. Niestety kiedy wstałam rano zauważyłam że samiczka nie żyje Sad(... Czy ktoś mi powie co mogło być powodem ??? Druga sprawa jest taka że co będzie z samcem bo bardzo się o niego martwię a od tej pory przestał śpiewać i jest wystraszony . Proszę was o pilną POMOC !!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tatanka
Przyjaciel forum



Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 1005
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 34 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowa Ruda

PostWysłany: Wto 18:05, 24 Lis 2015    Temat postu:

przyczyn może być wiele podaje tel 514141036 Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Największe i najlepsze forum o kanarkach w Polsce! - www.kanarek.fora.pl Strona Główna -> Rozmnażanie / Jaja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group, modified by MAR
Inheritance free theme by spleen & Programosy

Regulamin